Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Poradenství

Působím převážně v okolí Viničných Šumic, na Vyškovsku, Slavkovsku...

 

Kojení

Věnuji se převážně individuálnímu laktačnímu poradenství u mě nebo u vás doma. Možné je domluvit se také na předporodní přípravě na kojení nebo návštěvě přímo v porodnici.
Pravidelně v každé sudé čtvrtky mě můžete potkat na mých podpůrných skupinkách v EM Café, 10–12 h (Trávníky 16, Rousínov) nebo ve Village Café, 9:30–11:30 (Pozořice 71). Skupinky jsou každé dva týdny - jednou v Rousínově, podruhé v Pozořicích.

Konkrétní data podpůrných skupinek najdete na mém Facebooku: https://www.facebook.com/pg/LPDarinaHradska/events/

...

Pravidelně radím ve skupině laktační poradkyně/poradci, zastánci a milovníci kojení spojme se :-) na Facebooku. Pokud máte zájem o vstup do skupiny, přečtěte si prosím její pravidla, kde najdete informace, jak se do skupiny dostat.

 

Vázání dětí do šátku

Naučím Vás, jak miminko správně ergonomicky nosit a pomůžu Vám vybrat vhodný šátek a také oblečení pro malé nošence i pro Vás. Kurz může probíhat jako individuální návštěva nebo jako skupinový kurz.

Poradenství při nošení bývá spojené i s poradenstvím při kojení (záleží na problému, který řešíte). Součástí laktačního poradenství v mém podání bývá i pomoc s navázáním miminka do šátku a půjčení šátku do doby, než si seženete vlastní.

 

Bezplenková komunikační metoda

Pomůžu Vám lépe porozumět Vašemu miminku. Pomůžu Vám s orientací v bezplenkovém světě - co miminku obléct, kam ho dávat vylučovat, jak bezplenkovat na cestách... Individuálně u Vás doma nebo skupinově na kurzu.

TOPlist